STAVEBNÍ DĚLNÍK – MONTÉR PŘEDPÍNACÍHO SYSTÉMU (m/ž)

 FREYSSINET CS 

|

Česká republika

Společnost FREYSSINET CS se zaměřuje na předpínání železobetonových konstrukcí, disponuje unikátním předpínacím systémem, využívá jedinečné technologické postupy a materiály pro sanace, opravy, rekonstrukce a zesilování stavebních konstrukcí. Patří do Skupiny VINCI Construction CS, největší stavební skupiny v České i Slovenské republice. Více informací naleznete na
www.vinci-construction.cz a www.freyssinet.cz

Jste manuálně zručný/á a nevadí Vám fyzicky náročnější práce? Hledáte jistotu dlouhodobého zaměstnání a stabilního ohodnocení? Přidejte se ke Skupině VINCI Construction CS a staňte se součástí týmu společnosti FREYSSINET CS.
Tato pozice je vhodná také pro absolventy a cizince.

Co u nás budete dělat?

  • Podílet se na výstavbě významných projektů v oboru mostního a pozemního stavitelství na území České republiky (zaměření na předpjaté železobetonové konstrukce)

Na co se u nás můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na penzijní/životní pojištění, dětskou rekreaci

Co od Vás očekáváme?

  • Dokončené základní vzdělání nebo vyučení v oboru
  • Uvítáme praxi v oboru – není podmínkou, rádi Vás zaškolíme
  • Řidičský průkaz sk. B, průkaz vazače a svářeče nebo zkušenosti s obsluhou VZV výhodou

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Absolutní URL, např. https://www.linkedin.com/in/vasejmeno/
Životopis
Motivační dopis

Pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VINCI Construction CS, a.s. IČO: 14080672, sídlem U Michelského lesa 1581/2, Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 27244 jakožto správce, zpracovávat Vámi výše poskytnuté osobní údaje, včetně údajů uvedených v mnou zaslaném životopise, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Potvrzuji, že jsem se před vyplněním tohoto formuláře, vložením svého životopisu a udělením tohoto souhlasu, zcela, řádně seznámil s informacemi o zpracování svých osobních údajů, včetně informací o mých právech jako subjektu osobních údajů, uvedených zde https://www.vinci-construction.cz/ochrana-osobnich-udaju

Chci zvýšit své šance na pracovní uplatnění v budoucnu v rámci Skupiny VINCI Construction CS, a proto souhlasím, aby společnost VINCI Construction CS, IČO: 14080672, sídlem U Michelského lesa 1581/2, Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 27244, tato Skupina, jakožto správce nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala veškeré mnou poskytnuté osobní údaje, včetně údajů uvedených v mnou zaslaném životopise, pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí a jiných vhodných pracovních pozic. Souhlas uděluji na dobu 3 let, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům správce, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.