VEDOUCÍ PRACOVNÍ ČETY (m/ž)

 EUROVIA CS 

|

Jihočeský kraj

Společnost EUROVIA CS se specializuje na dopravně-inženýrské stavitelství v České republice. Realizuje silniční, dálniční, mostní a železniční projekty. Na trhu působí již 70 let. Patří do Skupiny VINCI Construction CS, největší stavební skupiny v České i Slovenské republice.

Máte srdce stavaře a hledáte práci, při které za sebou vidíte výsledek? Chcete se podílet na významných stavebních projektech? Přidejte se ke Skupině VINCI Construction CS a staňte se součástí společnosti EUROVIA CS, závodu České Budějovice, jedničky v dopravním stavitelství v ČR.

Co u nás budete dělat?

  • Podílet se na významných dopravních stavbách zejména v Jihočeském kraji (kancelář v Plané okr. České Budějovice)
  • Řídit pracovní četu při stavebních pracích spojených s výstavbou komunikací, parkovišť, zpevněných ploch, inženýrských sítí apod.

Na co se u nás můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvky na sport, kulturu, zdraví, rekreaci nebo kartu Multisport
  • Po roce trvání zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nákupu zaměstnaneckých akcií

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně dokončené základní vzdělání
  • Fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu
Absolutní URL, např. https://www.linkedin.com/in/vasejmeno/
Životopis
Motivační dopis

Pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VINCI Construction CS, a.s. IČO: 14080672, sídlem U Michelského lesa 1581/2, Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 27244 jakožto správce, zpracovávat Vámi výše poskytnuté osobní údaje, včetně údajů uvedených v mnou zaslaném životopise, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Potvrzuji, že jsem se před vyplněním tohoto formuláře, vložením svého životopisu a udělením tohoto souhlasu, zcela, řádně seznámil s informacemi o zpracování svých osobních údajů, včetně informací o mých právech jako subjektu osobních údajů, uvedených zde https://www.vinci-construction.cz/ochrana-osobnich-udaju

Chci zvýšit své šance na pracovní uplatnění v budoucnu v rámci Skupiny VINCI Construction CS, a proto souhlasím, aby společnost VINCI Construction CS, IČO: 14080672, sídlem U Michelského lesa 1581/2, Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 27244, tato Skupina, jakožto správce nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala veškeré mnou poskytnuté osobní údaje, včetně údajů uvedených v mnou zaslaném životopise, pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí a jiných vhodných pracovních pozic. Souhlas uděluji na dobu 3 let, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům správce, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.